Ahmet Keklik Event Office, uzun yıllar hizmet ürettiği düğün ve event organizasyon sektöründeki deneyimiyle, müşterilerine daha kaliteli ve şık tasarımlara sahip ürünler sunabilmek için, Düğün Davet Ekipmanları markasını kurmuştur.  

Düğün ve davet organizasyonlarında ihtiyaç duyabileceğiniz, tüm dekorasyon ve aksesuarların tek noktadan, üretici kimliğiyle sunulması avantajlarına sahibiz. Sektörel deneyimimiz, müşteri beklentilerini çok iyi deneyimlememiz, ürün kalite ve tasarımlarında tercih edilen imalatlara sahip olmamızı sağlamıştır.

Düğün ve davet ekipmanlarının çok hassas aksesuarlardan oluşması, ürün çeşitliliğinin oldukça fazla olması ve tek noktadan temin edilememe riskleri, organizasyon firmaları için büyük sorun oluşturur. Ürünlerin farklı üretici ve sağlayıcılardan temin edilmesi, organizasyon mekânlarına taşınması, dekorasyonun yerleştirilmesi ve sunumlar için büyük zaman kaybıyla birlikte, daha yüksek maliyetler oluşturur.

Organizasyon firma kimliğimizle, tüm sektör oyuncularının beklentilerini iyi bilen ve beklentileri karşılayabilen üretim kalitesiyle Düğün Davet Ekipmanları, organizasyon firmaları için büyük zaman ve maliyet avantajı oluşturan firma kimliğine sahiptir.

Düğün ve davet ekipmanlarındaki yüksek üretim kalitemiz, yüzlerce ürünün onlarca çeşidini tek noktadan temin avantajlarımız için satış ofislerimizi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Firma Profili